GREAT FIGHT NIGHT 3

GREAT FIGHT NIGHT 3

28.10.2022 17:00
Hala Slávia Havířov, Astronautů 859, 736 01 Havířov

Great Fight Night tentokrát zavítá do Havířova. V hale Slavie proběhnou zatím nejtvrdší bitvy co jsme vám doposud nabídli.

Čekají nas zápasy v malých rukavicích, které nabídnou neúprosné přestřelky. Pod těmito pravidly se dočkáme domácího Daniela Obracaje či ostravského Ondry Štefánika. Úřadující mistr ČR Tomáš Bureš, který kosí jednoho soupeře za druhým, si brousí zuby na titul ve váze do 80 kg a jeho první překážkou bude trnavský Matúš Skriečka, který má na kontě i skalp Bronislava Zuzáka. Chybět nebudou další atraktivní zápasy v klasickém boxu, kterým bude rozhodně souboj Maxima Schejbala s Jindřichem Janečkou. Havířov plánují ovládnout mladí talenti, jakými jsou bezesporu Ondřej Horváth či Patrik Štefan, který vyzve olomouckého Kima Amoussu, jenž se uvedl vítězstvím na GFN1.
Čekají nas také dva velké návraty mezi šestnáct provazů. Po třech letech se zpět na scénu vrací borec, který vyhrál co se dalo, Miroslav Gorol! Hlavním zápasem večera bude již několik let očekávaná bitva ostravské legendy Pepy Pekárka proti tváři havířovského boxu, Jaroslavu Kubíčkovi. Neúprosná bitva dvou dlouholetých rivalů bude zlatým hřebem večera plného adrenalinu, který bude zároveň opět pořádán pro dobrou věc.

 


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout.

GREAT FIGHT NIGHT 3
 • Tribuna - volné sezení
  Price
  400.00 CZK
  Not in sale
 • Sektor P1
  Price
  600.00 CZK
  Not in sale
 • Sektor P2
  Price
  600.00 CZK
  Not in sale
 • Sektor P3
  Price
  600.00 CZK
  Not in sale
 • Sektor P4
  Price
  600.00 CZK
  Not in sale

Recommended

Orphaned Land + special quests
Concert

Orphaned Land + special quests

20.04.2023 19:00
Storm Club, Tachovské nám. 290/5, 130 00 Praha 3-Žižkov
Event detail