Festival v Přítomnosti Kapka dělá Proud

Festival v Přítomnosti Kapka dělá Proud

27.05.2023 09:00
Zdoňov 31, 54957 Teplice nad Metují

Kapka dělá Proud

Představte si konec května na loukách a v lesích v blízkosti Adršpašských skal. Samá zeleň kolem, vůně květů, v dálce je slyšet pasoucí se krávy a bzukot včelek.  A pak můžete ve svých představách nechat vyvstat starý romantický statek téměř v původním stavu s přespáním na půdě nebo rovnou na louce v jeho blízkém okolí. A ještě dobré vegetariánské jídlo. A blízky rybníček, kolem kterého poletují vážky a jemně pofukuje vítr.

A to není všechno. Ve snění ještě chvíli zůstaňte a představte si samých sebe, jak uprostřed této skvostné přírodní scenérie jeden celý den nic nemusíte, jen tak plně a přítomně jste. Můžete si vybrat, jestli meditujete, posloucháte inspirující přednášku, cvičíte jógu, čchi-kung, nebo tančíte, s plnou pozorností běháte, tvoříte nebo se jen tak touláte přírodou a zastavujete se.

A své zasnění můžete dokončit fantazii, jak sedíte na louce, pozorujete západ slunce za hudby fenomenálního slovenského hudebníka Maoka. Vaše mysl je klidná, cítíte propojení s přírodou i lidmi kolem vás. A vy víte, že vám je dobře.

Líbí se vám táto představa? Pak vás z celého srdce zveme na Festival přítomnosti v přírodě s podtitulem Kapka dělá proud. Nabízíme vám celodenní program zaměřený na bytí v přírodě se sebou i druhými. Můžete si vybrat z různých mindfullness a pohybových workshopů zaměřených na jógu, čchi-kung a tanec, nebo z odpoledních kreativních, pohybových dílen v přírodě. Účast přislíbili skvělí lektoři Mindfulness Jan Burian, Marek Vich, Šimon Grimmich. Jógu povedou inspirativní učitelé Láďa Lebeda, Natálka Ondrášková, Ilona Limberská. Přírodou se nechají vést ve svých workshopech i inspirativní běžci, skialpinisti a lezci z Čech a Slovenska – Martin Sekér, Branislav Hinca, Peter Brestovanský a Kuba Rak. Taky si budete moct vybrat i z kreativních workshopů Petry Tomášové nebo Luboše Jiřiště.

Festival ukončíme večerním koncertem slovenského muzikanta Maoka.

Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a společně s námi přijdete prozkoumat přítomnost v přírodě všemi smysly. Společně můžeme každý svou vlastní kapkou přítomnosti vytvořit laskavý a proud.
 
POZN: Úhradou vstupného získáte možnost prěspání ze soboty na neděli přímo na statku, nebo v obytném autě v areálu, nebo ve vlastném stanu. Rovněž Vám nabízíme oběd (v ceně vstupenky), večeři v den festivalu a snídani ráno po festivalu formou bufetu (doplatek). Prosíme Vás o výběr už při zakoupení vstupenky, ulehčíte nám organizaci a přípravu :). Děkujeme.

Více informací najdete na:

www.festivalvpritomnosti.cz


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout.

 • Vstup + koncert + oběd + ubytování
  Price
  2,250.00 CZK
  Not in sale
 • Vstup + koncert + oběd + večeře + ubytování
  Price
  2,450.00 CZK
  Not in sale
 • Vstup + koncert + oběd + večeře + snídaně + ubytování
  Price
  2,650.00 CZK
  Not in sale
 • Jenom večerní koncert MAOK (sobota) - 20:00
  Price
  500.00 CZK
  Not in sale

Recommended

HOT MEN DANCE - Ladies Night PRAHA
Other

HOT MEN DANCE - Ladies Night PRAHA

13.10.2023 20:00
Kulturní centrum Novodvorská, Novodvorská 1013/151, 142 00 Praha 4
Event detail
HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO
Show

HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO

14.10.2023 20:00
Společensko-kulturní centrum Rubín, Makovského náměstí 3166/3, 616 00 Brno 16
Event detail
Semblant + special guests Praha
Concert

Semblant + special guests Praha

22.10.2023 19:15
MusicClub Modrá Vopice, K Žižkovu, 190 00 Praha 9 Vysočany, Czechia
Event detail
MICHAEL JACKSON ENCORE OSTRAVA
Show

MICHAEL JACKSON ENCORE OSTRAVA

16.12.2023 20:00
Clarion Congress Hotel Ostrava, Zkrácená 2703/84, 700 30 Ostrava
Event detail
MICHAEL JACKSON ENCORE BRNO
Show

MICHAEL JACKSON ENCORE BRNO

17.12.2023 20:00
Zoner BOBYHALL Sportovní 559/2A, 612 00 Brno-Královo Pole, Czechia
Event detail