Festival v Přítomnosti Kapka dělá Proud

Festival v Přítomnosti Kapka dělá Proud

27.05.2023 09:00
Zdoňov 31, 54957 Teplice nad Metují

Kapka dělá Proud

Představte si konec května na loukách a v lesích v blízkosti Adršpašských skal. Samá zeleň kolem, vůně květů, v dálce je slyšet pasoucí se krávy a bzukot včelek.  A pak můžete ve svých představách nechat vyvstat starý romantický statek téměř v původním stavu s přespáním na půdě nebo rovnou na louce v jeho blízkém okolí. A ještě dobré vegetariánské jídlo. A blízky rybníček, kolem kterého poletují vážky a jemně pofukuje vítr.

A to není všechno. Ve snění ještě chvíli zůstaňte a představte si samých sebe, jak uprostřed této skvostné přírodní scenérie jeden celý den nic nemusíte, jen tak plně a přítomně jste. Můžete si vybrat, jestli meditujete, posloucháte inspirující přednášku, cvičíte jógu, čchi-kung, nebo tančíte, s plnou pozorností běháte, tvoříte nebo se jen tak touláte přírodou a zastavujete se.

A své zasnění můžete dokončit fantazii, jak sedíte na louce, pozorujete západ slunce za hudby fenomenálního slovenského hudebníka Maoka. Vaše mysl je klidná, cítíte propojení s přírodou i lidmi kolem vás. A vy víte, že vám je dobře.

Líbí se vám táto představa? Pak vás z celého srdce zveme na Festival přítomnosti v přírodě s podtitulem Kapka dělá proud. Nabízíme vám celodenní program zaměřený na bytí v přírodě se sebou i druhými. Můžete si vybrat z různých mindfullness a pohybových workshopů zaměřených na jógu, čchi-kung a tanec, nebo z odpoledních kreativních, pohybových dílen v přírodě. Účast přislíbili skvělí lektoři Mindfulness Jan Burian, Marek Vich, Šimon Grimmich. Jógu povedou inspirativní učitelé Láďa Lebeda, Natálka Ondrášková, Ilona Limberská. Přírodou se nechají vést ve svých workshopech i inspirativní běžci, skialpinisti a lezci z Čech a Slovenska – Martin Sekér, Branislav Hinca, Peter Brestovanský a Kuba Rak. Taky si budete moct vybrat i z kreativních workshopů Petry Tomášové nebo Luboše Jiřiště.

Festival ukončíme večerním koncertem slovenského muzikanta Maoka.

Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a společně s námi přijdete prozkoumat přítomnost v přírodě všemi smysly. Společně můžeme každý svou vlastní kapkou přítomnosti vytvořit laskavý a proud.
 
POZN: Úhradou vstupného získáte možnost prěspání ze soboty na neděli přímo na statku, nebo v obytném autě v areálu, nebo ve vlastném stanu. Rovněž Vám nabízíme oběd (v ceně vstupenky), večeři v den festivalu a snídani ráno po festivalu formou bufetu (doplatek). Prosíme Vás o výběr už při zakoupení vstupenky, ulehčíte nám organizaci a přípravu :). Děkujeme.

Více informací najdete na:

www.festivalvpritomnosti.cz


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout.

 • Vstup + koncert + oběd + ubytování
  Price
  2250.00 CZK
  Not in sale
 • Vstup + koncert + oběd + večeře + ubytování
  Price
  2450.00 CZK
  Not in sale
 • Vstup + koncert + oběd + večeře + snídaně + ubytování
  Price
  2650.00 CZK
  Not in sale
 • Jenom večerní koncert MAOK (sobota) - 20:00
  Price
  500.00 CZK
  Not in sale

Recommended

COUNTRY LODENICA
Festival

COUNTRY LODENICA

22.8. - 24.8.2024
Zelená Voda, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Event detail
SALAMANDER FEST
Concert

SALAMANDER FEST

30.08.2024 10:00
Letisko Slávnica, 018 54 Sedmerovec
Event detail
Orphaned Land + special quests
Concert

Orphaned Land + special quests

20.09.2024 19:00
Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, 150 00 Praha 5-Smíchov
Event detail
SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO - Břeclav
Theatre

SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO - Břeclav

15.10.2024 17:00
Kulturní dům Delta Břeclav, 17. listopadu 2964/1, Břeclav 69002
Event detail