Orphaned Land + special quests

Orphaned Land + special quests

05.12.2020 19:00
Nová Chmelnice, Koněvova 2597, 130 00 Praha 3 - Žižkov

30th ANNIVERSARY TOUR

30 YEARS OF ORIENTAL METAL

ORPHANED LAND + special quests

Do Prahy se vracejí po 4 letech průkopníci orientálního metalu - izraelský fenomén ORPHANED LAND, který v listopadu tohoto roku vyráží na evropské turné oslavit 30. výročí svého založení a pro fanoušky si připraví show s jedinečným setlistem. Praha po několika letech zažije hudební multikulturní večer, plný skvělé orientální, arabské a blízkovýchodní hudby v kombinaci s výbornou metalovou hudbou. Nepůjde jen o skvělý hudební zážitek, ale také o duchovní rozměr, protože tato legenda, zvláště její charismatický lídr, Kobi Farhi šíří na jejich koncertech poselství míru ve světě, snaží se spojovat lidi bez rozdílu rasy a stírají hranice mezi náboženstvími. Jejich koncerty jsou vždy nezapomenutelným kulturním a duchovním zážitkem a nadchnou i toho nejnáročnějšího milovníka rockové a metalové hudby. Speciální hosté budou oznámení v průběhu nějakého času. Budou to určitě zajímavé kapely, atraktivní pro fanouška, což je typické pro Orphaned Land.

Přijď oslavit s pionýry orientálního metalu jejich 30te výročí a zažij nezapomenutelnou  orientální show plnou největších hitů této legendy!!


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout.

 

 • Stání / Standing
  Cena
  670,00 CZK
  Počet
 • ZTP
  Cena
  290,00 CZK
  Počet