LADIES NIGHT U TEBE DOMA

LADIES NIGHT U TEBE DOMA

24.04.2021 20:00
U vás doma

LADIES NIGHT U TEBE DOMA

Milé dámy, věrné fanynky pánského striptýzu.

Uběhlo několik měsíců a my jsme se neměli možnost vidět osobně. Ale jdeme to napravit. Myslíme na Vás i během tohoto zvláštního období a proto jsme se rozhodli potěšit Vaše oči, smysly a zpříjemnit Vám krásný svátek MDŽ. Úplně jinak. Bude to velmi vzrušující a legendární, my přijdeme přímo k Vám "domů" do telefonů, televizorů a různých jiných monitorů. Zní to divně? Svolejte Vaše kamarádky, naplánujte si 5. března protože březen patří Vám milé dámy. 5. březen si vyhraďte jen pro sebe a sledujte Ladies Night přímo z obývacího pokoje při dobrém vínku, Proseccu nebo jen tak při čajíku. A my s naší produkcí kameramanů, střihačů a celým štábem se postaráme o to, abyste mohli sledovat lechtivé vystoupení zahraničních striptérů živě. A nejen to. Ano, budeme vysílat živě během celého večera.  Roberto a Johnny přijdou z Prahy, Francis z Vídně, Matthew z Prahy a moderátor Tom Kave přímo z východu. Ladies Night bude probíhat v jednom divadelním prostoru a bude věnována jen Vám dámy. Za to, že jste dlouho čekali.

Hrozí, že se vstupenky velmi rychle vyprodají, proto čím dříve zalarmujte kamarádky a naplánujte si elektrizující dámskou jízdu z místa, které si sami vyberete! Limit vstupenek je omezen! Dokonce se s vámi mohou klidně dívat i Vaši manželé či partneři, nechte se inspirovat.  Představám se meze nekladou. Toto je LADIES NIGHT U TEBE DOMA.

Ladies Night bude o striptérech ze tří striptýzových skupin: MEN4QUEEN z Prahy, SIMPLE BOYS z Vídně a samozřejmě nebude chybět ani Dirtyy Boyzz.

V čem bude tato Ladies Night jiná? Situace nám sice nedovolí setkat se osobně a Vás milé dámy vidět v publiku, ale naši kameramani budou vysílat živě přípravu striptérů přímo ze šatny, jak se natírají, možná Vám i něco řeknou do kamery. Ukážeme Vám jak se chystá náš moderátor Tom Kave a jaké jsou jeho rituály před každým moderováním, budete mít možnost komunikovat s našimi striptéry a vidět je ještě blíže přes kameru jako když jste přímo na akci.  Během večera se náš moderátor bude snažit spojit s některými skupinkami slečen přímo přes kameru a bude se jich ptát jak si užívají večer, dokonce budete moci napsat během večera našemu štábu otázky co byste chtěli během Ladies Night vidět a my se Vám budeme snažit vyhovět. Čeká Vás samozřejmě i tombola o věcné ceny, která se bude dát kupovat prostřednictvím sms zpráv.  Losování proběhne po akci živě. Ceny se budou posílat poštou přímo na Vaši adresu, kterou nám pošlete do zprávy po Ladies Night. Dámy, toto bude prostě jiné, zajímavé a vzrušující. Bude to Live, bude to nové, nepoznané. Myslíme, že historicky budeme první, kteří budou vysílat pánské striptýzové vystoupení živě, celé 2 hodiny. Nezmeškejte jedinečnou příležitost být s námi. Bude to na velmi profesionální úrovni s filmovým štábem a profesionálními striptéry.

Spuštění live přenosu: 19:30
Začátek show: 20:00
Konec show: 22:00

Upozornění, zakoupený kód na vysílání je jednorázový. Detailní instrukce k přenosu obdrží zákazníci v potvrzovacím emailu o úspěšné objednávce.

Lady ticket : 230 CZK

 
Vstupenka LADY TICKET obsahuje :

 • Příjemné posezení přímo z Vašeho domova dle Vaší chuti
 • Dobrý výhled na pódium z každé strany z více kamer, dokonce pohled i do zákulisí
 • Snímání striptérů z více kamer naživo
 • Zajímavý zážitek na celý život
 • 50% sleva na první online dokument pánského striptýzu v trvání 2 hodiny / Za oponou

 
Na co se můžete těšit:

 • tombola o množství zajímavých cen
 • hudební mixy různých žánrů
 • některé dámy se budou moci spojit živě s moderátorem večera
 • tématické vystoupení slovenských jakož i zahraničních účinkujících
 • show nabitá akrobatickými kousky, šarmem a elegancí
 • moderátor Tom Kave
 • budete vidět striptéry ještě blíže než jste zvyklé


Nejaktuálnější informace na našich inštagramových účtech @dirtyy_boyzz_menstrip @tomkave_official @ rrproduction.sk nebo FB: Dirtyy Boyzz


Zakoupení PPV přenosu je v rámci služby Predprodej.cz dostupné pouze online (není dostupné v kamenných prodejních místech).

 

 • LADY TICKET - PPV (pay-per-view) - jednorazový kód
  Cena
  230,00 CZK
  Počet

Doporučené

Orphaned Land + special quests
Koncert

Orphaned Land + special quests

28.03.2022 19:00
Nová Chmelnice, Koněvova 2597, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Detail akce