Conference About You
Conference About You

Conference About You

02.02.2020, od 08:00 do 21:00
Hotel Golf Prague, Plzeňská 103, 150 00 Praha-Motol

Síla zábavy, síla networkingu, síla teamu, síla rozvoje, síla života, TVÁ SÍLA! Tato cesta je o TOBĚ! Tato akce je o TOBĚ! Tento den je zde pro TEBE!

Příteli - rádi Tě pozveme na úžasnou a jedinečnou akci s názvem "CONFERENCE ABOUT YOU"!

Jedna z nejlépe postavených mezinárodních konferencí, která sestává z vybudovaných spoluprací mezi různými lidmi a projekty v Česku a na Slovensku.
Přes 30 účinkujících, 4 hudební vstupy, přes 20 motivačních stánků ... Inspirativní přednášky, školení, workshopy, koučingového zóna, terapie, yoga, skvělá atmosféra, tombola, soutěže, networking, zdraví, štěstí, hojnost, pozitivní vibrace, nabitá energie, seberozvoj ... i to je součástí akce "CONFERENCE ABOUT YOU"!

Spojili se lidé, myšlenky, nápady a vize, aby přinesly den plný nepopsatelných zážitků. Odneseš si skvělé nápady a poznatky jako svůj život zlepšit, jak se posunout o další level výše.
Tato akce je přizpůsobena pro všechny věkové kategorie. Je jedno, zda si maminka na mateřské, podnikatel, student nebo zaměstnanec. Důležité je, že tento život miluješ a chceš ho ještě VÍCE milovat!
Těšíme se na každého z Vás, neboť CELKEM - dokážeme krásné věci.

Touto akcí nás budou provázet energičtí a charismatičtí moderátoři Matej Petrenka a Dian Kosztolányi. Budeš mít možnost si poslechnout přednášky a workshopy od speakrov a partnerů z celého Československa. Hlavního speakra zveřejníme později, bude to překvapení;)

Účinkující:
Martina Šedlbauer, Tomáš Lukavec, Petra Ragas, Samuel Horňák, Stanislav líčka, Vlastina Svátková, Brant Rybička, Lucie Novotná, Katarína Šprincová, Marek Jirsa, Matsyendranáth, Michal Karmazin, Terezka Rothová, Simona Maierová, Tomáš Helbig, PhDr. Ing. Vrastislav Pokorný MBA., Thaneneth, Monika Šlosrová, Ticho, Matúš Lukáč, Silvia Slabejová, Terezie Břeňová, Lukáš Šosták, Matej Petrenka, Dian Kosztolányi...

Třešničkou na dortu - bude závěrečný koncert v podání mezinárodní skupiny FOR YOU ACAPELLA.

PODPOŘIT - DÁVAT - PŘIJÍMAT

Ceník:
- BASIC ticket 1 111kč *
- VIP ticket 2 222kč
* cena se bude zvyšovat

slevy:
- bez nároku na slevu

Cena BASIC ticket na místě 1 555kč.

Přesný program a název přednášek brzy ....
Více info naleznete na lotoswork.com nebo na facebook.com/lotoswork 

Brány akce se otevírají v 07:00.


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si můžete i ze široké nabídky kurzů, adrenalinových zážitků, výrobků a služeb. Nezapomínáme ani na nejmenší, pro které máme v nabídce dětské tábory a zajímavé akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout na obyčejný kancelářský papír. Vstupenky si můžete zakoupit i na některém z našich prodejních míst.

Předprodej.cz je záruka pravosti Vašich vstupenek. Na stránkách Předprodej.cz zakoupíte vždy jen originální vstupenky na akce.
Společnost Předprodej.cz neručí za pravost vstupenek zakoupených přes druhotné stránky, tento způsob prodeje nepodporuje a ani s ním nemá nic společného.

 • BASIC TICKET
  Cena
  888,00 CZK
  Není v prodeji
 • VIP TICKET
  Cena
  2222,00 CZK
  Není v prodeji

Doporučené

THOUSAND CANDLES - Rachmaninoff a filmová hudba
Koncert

THOUSAND CANDLES - Rachmaninoff a filmová hudba

04.05.2024 19:00
Rudolfinum, Sukova síň, Alšovo nábř. 79/12, 110 00 Praha
Detail akce
HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO
Show

HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO

26.04.2024 20:00
Společensko-kulturní centrum Rubín, Makovského náměstí 3166/3, 616 00 Brno 16
Detail akce
HOT MEN DANCE - OSTRAVA 2024
Show

HOT MEN DANCE - OSTRAVA 2024

27.04.2024 20:00
Garage Music Club, Martinovská 3262/50, 723 00 Ostrava - Martinov
Detail akce