AoW Wrestling: Bratislam - ZRUŠENÉ

AoW Wrestling: Bratislam - ZRUŠENÉ

25.04.2020 17:00
Majestic Music Club - Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava

Akce je zrušená.

Zákazníci, kteří si zakoupili vstupenky prostřednictvím stránky předprodej.cz dostanou tuto informaci emailem. V tomto emailu zákazníci také obdrží instrukce o postupu vrácení peněz.
Zákazníci, kteří si zakoupili vstupenky na prodejním místě si mohou nárokovat vrácení přímo tam.

 

Historicky první wrestlingová show na území Slovenska! Zavedená společnost Art of Wrestling přijede vůbec poprvé do Bratislavy s mezinárodním wrestlingovým večerem a našlapanou zápasnickou kartou včetně slovenských wrestlerů, kteří se tak úplně poprvé budou moci divákům představit i na domácí půdě.

Přivítejte AoW: Bratislam!

Do wrestlingu patří, zábava, napětí, intenzita, akrobacie, bizarnosti, drama, komediální prvky, divadlo a velká interakce s publikem. Z toho důvodu je vždy největší zájem o místa v předních řadách, kde mohou diváci cítit každý pohyb, úder nebo přehoz.

Art of Wrestling ještě za své zpravodajské éry hrdě reprezentovala jak Česko, tak Slovensko. V tomto duchu se pokračovalo i na wrestlingových akcích v Praze, kde pravidelně vystupoval slovenští wrestleři, a proto je na šampionském páse této organizace vyobrazen český i slovenský státní znak. Z toho důvodu má první akce na Slovensku velký význam.

Slovenská jména jako Markus Mytra, Erik Strange nebo Ken Pyro se už za posledních pár let prosadili v Evropě či za mořem. Na Bratislamu tedy nemohou chybět!

AoW přichází na Slovensko s renomé společnosti s fantastickými fanoušky, kteří vždy dokážou vytvořit úžasnou atmosféru. V České republice si wrestling od AoW upevnil své místo a našel pravidelné návštěvníky, kteří se rádi vrací zpět. Nyní je na čase ukázat wrestling naživo i slovenským příznivcům.

Ceník:
- volné sezení 1. řada 500 Kč
- volné sezení 2. řada 450 Kč
- volné sezení 3. řada a další / stání 400 Kč

Slevy:
- bez nároku na slevu

Organizace Art of Wrestling se dlouhodobě zaměřuje na hledání nových a zajímavých talentů po celém světě a za svoji existenci byla domovem pro jména, která se později prosadila i ve velkých zahraničních společnostech, např. současný AoW šampion Bad Bones, "Alpha Female" Jazzy Gabert, Oliver Carter, Killer Kelly, Lucky Kid a další.

Kompletní záznamy předcházejících akcí a další videa najdete na oficiálním YouTube kanále AoW (http://youtube.com/artofwrestlingcz).

Veškeré příspěvky od AoW, fotky a příběhy najdete na Facebooku (http://facebook.com/artofwrestlingcz)


Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si můžete i ze široké nabídky kurzů, adrenalinových zážitků, výrobků a služeb. Nezapomínáme ani na nejmenší, pro které máme v nabídce dětské tábory a zajímavé akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout na obyčejný kancelářský papír.

Předprodej.cz je záruka pravosti Vašich vstupenek. Na stránkách Předprodej.cz zakoupíte vždy jen originální vstupenky na akce.
Společnost Předprodej.cz neručí za pravost vstupenek zakoupených přes druhotné stránky, tento způsob prodeje nepodporuje a ani s ním nemá nic společného.

 • 1. řada (volné sezení)
  Cena
  500,00 CZK
  Není v prodeji
 • 2. řada (volné sezení)
  Cena
  450,00 CZK
  Není v prodeji
 • 3. řada a další (volné sezení / stání)
  Cena
  400,00 CZK
  Není v prodeji

Doporučené

PML 8: New Era
Šport

PML 8: New Era

03.02.2024 17:30
Hala STARS Třinec, Tyršova 275, 739 61 Třinec
Detail akce
MICHAEL JACKSON ENCORE OSTRAVA - ZRUŠENÉ
Show

MICHAEL JACKSON ENCORE OSTRAVA - ZRUŠENÉ

16.12.2023 20:00
Clarion Congress Hotel Ostrava, Zkrácená 2703/84, 700 30 Ostrava
Detail akce
MICHAEL JACKSON ENCORE BRNO - ZRUŠENÉ
Show

MICHAEL JACKSON ENCORE BRNO - ZRUŠENÉ

17.12.2023 20:00
Zoner BOBYHALL Sportovní 559/2A, 612 00 Brno-Královo Pole, Czechia
Detail akce
HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO
Show

HOT MEN DANCE - Ladies Night BRNO

26.04.2024 20:00
Společensko-kulturní centrum Rubín, Makovského náměstí 3166/3, 616 00 Brno 16
Detail akce